Serdülő Seregszemle a Sátorban

Múlt hét szombaton rendezték meg a Serdülő Seregszemlét, mely az Országos Fedettpályás Versenyt hivatott helyettesíteni. Talán a vártnál kevesebb résztvevővel, de annál lelkesebb fiatalokkal sikeresen zajlott le a rendezvény. Az Ikarus atlétái is szép számban állhattak a dobogóra, Bak Bálint a 60m gátfutás versenyszámát nyerte a 13 éves korosztályban. Óriási egyéni csúccsal ért -nálánál két fejjel magasabb társánál- a célba. Ezen kívül még 60m-en szerzett ezüstérmével a legsikeresebb versenyzőnk volt a seregszemlén. Rajta kívül Tuskán Zsombor 1000m-en, Tóth Zsombor magasugrásban, és Szalai Szimonetta távolugrásban állhattak a dobogóra. Ezen a hétvégén szúrkolhatunk a többpróbázó, rúdugró és hosszútáv futó fiataljainknak, valamint a Tavaszváró futóversenyen indulóknak. Hajrá Ikarus!