2022 − aranyérmek

Sportoló neveEredményVerseny megnevezésDátumCsúcsHelyszínVersenyszámKorosztály
Kovács László17.17Budapest Régió Nyílt Fedett Pályás Bajnokság2022-01-29BudapestSúlylökésFelnőtt
SOLYMÁRI MÁTÉ4:16.24Fedettpályás U18-as Magyar Bajnokság2022-02-12Nyíregyháza1500 mIfjúsági U18
AUER PÉTER7.98Fedettpályás U18-as Magyar Bajnokság2022-02-13EgyéniNyíregyháza60 m gátIfjúsági U18
POLYÁK ZOLTÁN7.92Fedettpályás U20-as Magyar Bajnokság2022-02-13EgyéniNyíregyháza60 m gátJunior U20
Táborszki Bálint45.96MATE-GEAC téli gerelyhajító verseny2022-02-20EgyéniGödöllőGerelyhajításSerdülő U16
VÉKONY JUDIT2:39.52Szenior Atlétikai Bajnokság2022-03-05Budapest800 mFelnőtt
SZEKERES DÁVID, PETRÓ ÁDÁM, MACSUS MÁTÉ3, 6, 17114. Mezei Futó Magyar Bajnokság - 4500 m2022-03-19GödöllőMezei 4000 mSerdülő U16
MONOSTORI ÁKOS 5.75Szenior Atlétikai Bajnokság2022-03-05BudapestTávolugrásFelnőtt
Detrik Balázs16.21I. Szikora Gyula Emlékverseny2022-04-16Vác SúlylökésFelnőtt
Kovács Kristóf15.92I. Szikora Gyula Emlékverseny2022-04-16EgyéniVác SúlylökésIfjúsági U18
Hargittai Liza, Kutrovits Diána, Szekér Dália, Veress Réka, Futár Alex, Kovács Zétény, Nagy Botond, Széver Artúr8 helyezési pont Kölyökatlétika Közép-magyarországi Régiós Csapatverseny2022-04-23BudapestSport XXI.Gyermek U12
Molnár Ádám14.20Szolnoki Sportcentrum Sportiskola Meghívásos Versenye2022-04-23EgyéniSzolnok100 m gátSerdülő U16
Táborszki Bálint13.21Szolnoki Sportcentrum Sportiskola Meghívásos Versenye2022-04-23EgyéniSzolnokSúlylökésSerdülő U16
Táborszki Bálint46.08Szolnoki Sportcentrum Sportiskola Meghívásos Versenye2022-04-23EgyéniSzolnokGerelyhajításSerdülő U16
Bory Kinga31.20Szolnoki Sportcentrum Sportiskola Meghívásos Versenye2022-04-23EgyéniSzolnokGerelyhajításSerdülő U16
Kiss Kiara3.60dr. Vanyek Béla Emlékverseny2022-04-24EgyéniVác RúdugrásJunior U20
Kovács Luca3.20dr. Vanyek Béla Emlékverseny2022-04-24EgyéniVác RúdugrásIfjúsági U18
Rutnai Dániel, Kardos Kristóf, Kiss Johanna, Szomolai Léda, Vincze-Kiss Miksa, Zoboky Dominik, Friedrich-Holló Botond, Kovács Bottyán, Szekér Sebestyén, Storch Jenő1. helyezésKölyökatlétika Közép-magyarországi Régiós Csapatverseny2022-04-23BudapestSport XXI.Gyermek U10
Friedrich-Holló Botond, Kertesi Bálint, Makai Máté6 helyezési számBudapest Nyílt Mezei Futóbajnokság, 3x2250 m 2022-04-24BudapestMezei 6000 mGyermek U10
Futár Alex, Kovács Zétény, Turcsányi Anton6 helyezési számBudapest Mezei Futóbajnokság , 3x2250 m2022-04-24BudapestMezei 6000 mGyermek U12
Kutrovits Diána, Szekér Dália, Szabó Kincső Szille12 helyezési számBudapest Mezei Futóbajnokság , 3x2250 m2022-04-24BudapestMezei 6000 mGyermek U12
Petró Ádám, Varvasovszky Balázs, Macsus Máté16 helyezési számBudapest Mezei Futóbajnokság , 3x4500 m2022-04-24BudapestMezei 5000 mSerdülő U16
Friedrich-Holló Botond 9:55Budapest Mezei Futóbajnokság , 2250 m2022-04-24BudapestMezei 3000 mGyermek U10
Futár Alex9:03Budapest Mezei Futóbajnokság, 2250 m2022-04-24BudapestSport XXI.Gyermek U12
Vastag Nóra17:02Budapest Mezei Futóbajnokság, 4500 m2022-04-24BudapestMezei 5000 mIfjúsági U18
Solymári Máté -Budapest Mezei Futóbajnokság, 4500 m2022-04-24BudapestMezei 5000 mIfjúsági U18
Trudics Mónika18:45Budapest Mezei Futóbajnokság, 4500 m szenior2022-04-24BudapestMezei 5000 mFelnőtt
Kovács Kolos4.88MATE-GEAC felkészülési verseny2022-04-30GödöllőTávolugrásÚjonc U14
Kolláth Kornél43.428. Ecsedi László Emlékverseny2022-04-30EgyéniAlbertirsaGerelyhajításSerdülő U16
Kozma Luca3.738. Ecsedi László Emlékverseny2022-04-30AlbertirsaTávolugrásGyermek U10
Kiss Marcell30.048. Ecsedi László Emlékverseny2022-04-30AlbertirsaKislabdahajításGyermek U10
VARVASOVSZKY BALÁZS, MACSUS MÁTÉ, SZEKERES DÁVID, PETRÓ ÁDÁM8:57.37Váltófutó Magyar Bajnokság 20222022-05-07Kecskemét4x800 mSerdülő U16
Marton Zsófi23.00VEDAC Dobóakadémia évadnyitó verseny2022-05-07VeszprémDiszkoszvetésÚjonc U14
Marton Zsófi11.73VEDAC Dobóakadémia évadnyitó verseny2022-05-07EgyéniVeszprémSúlylökésÚjonc U14

 

2022

34 32 28

 

2021

100 91 89