2023 − bronzérmek

Sportoló neveVersenyszámEredményDátumVerseny megnevezésKorosztályCsúcsHelyszín
HARGITTAI ZSÓFIA300 m42.312023-02-04Fedettpálys U16 Magyar BajnokságSerdülő U16EgyéniBudapest
AMLER GRÉTATávolugrás5.172023-02-05Fedettpálys U16 Magyar BajnokságSerdülő U16EgyéniBudapest
RAPAI FANNI400 m54.482023-02-1849. Fedettpályás Magyar BajnokságFelnőttNyíregyháza
TAKÁCS GERGŐ, MOLNÁR CSABA, SOLYMÁRI MÁTÉ, KOVÁCS ÁDÁM4x400 m3:20.532023-02-1949. Fedettpályás Magyar BajnokságFelnőttNyíregyháza
KOVÁCS KRISTÓFSúlylökés13.962023-02-26Fedettpályás U18 Magyar BajnokságIfjúsági U18Budapest
VASTAG NÓRA3000 m10:22.442023-02-26Fedettpályás U18 Magyar BajnokságIfjúsági U18EgyéniBudapest
SÁNDOR GYULA60 m8.752023-03-04MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁGFelnőttBudapest
BUDAI TAMÁS, VÉKONY JUDIT, AMLER ZOLTÁN, HORVÁTH DÓRA4x200 m1:51.412023-03-04MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁGFelnőttBudapest
SOLYMÁRI MÁTÉ, SZEKERES DÁVID, PETRÓ ÁDÁMMezei 6000 m25 helyezési pont2023-03-18115. Mezei Futó Magyar BajnokságIfjúsági U18Gödöllő
Lqczay LeventeTávolugrás3852023-04-15I. Szabó István EmlékversenyGyermek U12Budapest
Papp GergőTávolugrás4842023-04-15I. Szabó István EmlékversenyÚjonc U14EgyéniBudapest
Molnár KristófTávolugrás4822023-04-22MATE-GEAC felkészülési versenyÚjonc U14EgyéniGödöllő
Bory KingaGerelyhajítás33.232023-04-22MATE-GEAC felkészülési versenySerdülő U16Gödöllő
Nyul Hanna60 m10.132023-04-22MATE-GEAC felkészülési versenyGyermek U12EgyéniGöd
Kolláth KornélGerelyhajítás48.122023-04-22MATE-GEAC felkészülési versenySerdülő U16Gödöllő
Veress Réka600 m2:00.922023-04-22MATE-GEAC felkészülési versenyGyermek U12EgyéniGödöllő
Lakatos Máté600 mMATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22MATE-GEAC felkészülési versenyGyermek U12EgyéniGödöllő
Fadgyas Luca600 m1:52.392023-04-22MATE-GEAC felkészülési versenyÚjonc U14EgyéniGödöllő
Ravasz Gergely600 m1:48.432023-04-22MATE-GEAC felkészülési versenyÚjonc U14EgyéniGödöllő
Csillagh Olivér, Gelbe-Haussen Leonard, Sallai Csanád Mezei 3000 m33 helyezési pont2023-04-2926. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 2023Gyermek U10Budapest
Halmos Tünde, Bodvánszki Lorina, Büchler ZitaMezei 3000 m29 helyezési pont2023-04-2926. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 2023Gyermek U10Budapest
Fadgyas LucaMezei 3000 m9:372023-04-2926. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 2023Újonc U14Budapest
Domokos Fanni, Kertész Dalma, Horváth JohannaMezei 3000 m225 helyezési pont2023-04-2926. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 2023Újonc U14Budapest
Prutkay JánosMezei 3000 m8:462023-04-2926. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 2023Újonc U14Budapest
Gajdos Zétény, Garcia-Megyesi Javier, Misinszki ÁdámMezei 3000 m24 helyezési pont2023-04-2926. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 2023Újonc U14Budapest
Wagner-Gyürkés Viktória5 km országúti15.252023-05-01Nemzetközi utcai futóversenyFelnőttOderzo (Olaszország)
Demjén Hanna, Budafai Lili, Szomolai Léda, Nagy Fülöp, Laczai Lídia, Kramarenko Tamás, Csillag Olivér, Kecskeméti FanniSport XXI.42 pont2023-05-06Kölyök Atlétika Regionális CsapatversenyGyermek U10Budapest
HECHST BENCE, AUER PÉTER, KOVÁCS ÁDÁM, MOLNÁR ÁDÁM4x100 m45.012023-05-07Váltófutó Magyar Bajnokság 2023Ifjúsági U18Budapest
BARNA BENDEGÚZ, MACSUS MÁTÉ, SZEKERES DÁVID, SOLYMÁRI MÁTÉ4x1500 m17:53.702023-05-07Váltófutó Magyar Bajnokság 2023Ifjúsági U18Budapest
Zánkai Zoltán Rúdugrás3.002023-05-12Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóSerdülő U16EgyéniGödöllő
Höchst Jázmin80 m11.052023-05-13Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóÚjonc U14EgyéniKecskemét
Rontó Szofi600 m1:53.822023-05-13Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóÚjonc U14Kecskemét
Garcia-Megyesi Javier600 m1:46.922023-05-13Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóÚjonc U14Kecskemét
Keller Kincső300 m42.452023-05-13Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóSerdülő U16EgyéniKecskemét
Amler GrétaÖtösugrás16.602023-05-13Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóSerdülő U16EgyéniKecskemét
Bory KingaGerelyhajítás31.102023-05-13Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóSerdülő U16Kecskemét
Szekér Dália2000 m7:50.562023-05-14Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóÚjonc U14EgyéniKecskemét
Berecz BalázsMagasugrás1.402023-05-14Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóÚjonc U14EgyéniKecskemét
Hechst Bence 300 m gát42.502023-05-14Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. fordulóSerdülő U16EgyéniKecskemét
Horváth Borka60 m10.312023-05-2049. Paulínyi EmlékversenyGyermek U10Budapest
Tóth Zara600 m2:14.412023-05-2049. Paulínyi EmlékversenyGyermek U10Budapest
Lakatos Dávid600 m2:10.132023-05-2049. Paulínyi EmlékversenyGyermek U10Budapest
Veress Réka60 m9.362023-05-2049. Paulínyi EmlékversenyGyermek U12Budapest
Kertesi Bálint600 m2:01.022023-05-2049. Paulínyi EmlékversenyGyermek U12Budapest
Takács Gergő400 m gát53.182023-05-2049. Paulínyi EmlékversenyJunior U20EgyéniBudapest
Molnár Csongor400 m gát1:01.492023-05-2049. Paulínyi EmlékversenyIfjúsági U18Budapest
Veress RékaTávolugrás4002023-05-21Kölyök Atlétika Regionális PályaversenyGyermek U12Budapest
Csorba Domonkos60 m gát9.772023-05-21Kölyök Atlétika Regionális Pályaverseny - 50m gátGyermek U12Budapest
Laczay Levente1000 m3:37.402023-05-21Kölyök Atlétika Regionális PályaversenyGyermek U12Budapest
Farkas CsabaSúlylökés6912023-05-21Kölyök Atlétika Regionális PályaversenyGyermek U12Budapest
Veress Réka1000 m3:50.182023-05-21Kölyök Atlétika Regionális PályaversenyGyermek U12Budapest
Takács Gergő400 m gát52.132023-05-28Budapest OPENFelnőttEgyéniBudapest
Dénes Mátyás2000 m akadály6:05.532023-05-28Budapest OPENFelnőttEgyéniBudapest
Szekér Dália1000 m akadály3:43.84 2023-06-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. fordulóÚjonc U14EgyéniSzekszárd
Kiss-Török Baján600 m1:43.872023-06-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. fordulóÚjonc U14EgyéniSzekszárd
Futár Alex1000 m akadály3:27.142023-06-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. fordulóÚjonc U14EgyéniSzekszárd
Szentkuti Anna1500 m5:03.342023-06-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. fordulóSerdülő U16Szekszárd
Kasza Bence100 m12.162023-06-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. fordulóSerdülő U16EgyéniSzekszárd
Sztanev Bence5000 m5:18.112023-06-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. fordulóSerdülő U16EgyéniSzekszárd
Prutkay Kata300 m gát46.172023-06-04Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. fordulóSerdülő U16EgyéniSzekszárd
Bory KingaGerelyhajítás33.742023-06-04Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. fordulóSerdülő U16Szekszárd
Auer Péter110 m gát13.912023-06-11Öt Nemzet Válogatott Viadal Ifjúsági U18Ptuj (Szlovénia)
Solymári Máté 2000 m5:56.372023-06-11Öt Nemzet Válogatott Viadal Ifjúsági U18Ptuj (Szlovénia)
Veress Réka600 m1:58.972023-06-22MATE - GEAC nyári utánpótlás versenyGyermek U12Gödöllő
Szekér Dália600 m1:52.192023-06-22MATE - GEAC nyári utánpótlás versenyÚjonc U14Gödöllő
THARDI-VERESS ZOLTÁN VAJKDiszkoszvetés52.262023-06-24U23 Atlétika Magyar Bajnoksg 2023Utánpótlás U23Győr
PAPP ZSÓFIA EDINAMagasugrás1682023-06-24U18 Atlétika Magyar Bajnoksg 2023Ifjúsági U18Győr
SOLYMÁRI MÁTÉ 1500 m4:10.682023-06-24U18 Atlétika Magyar Bajnoksg 2023Ifjúsági U18Győr
HEGYI BORÓKARúdugrás3502023-06-24U18 Atlétika Magyar Bajnoksg 2023Ifjúsági U18Győr
VASTAG NÓRA3000 m10:34.772023-06-25U18 Atlétika Magyar Bajnoksg 2023Ifjúsági U18EgyéniGyőr
Prutkay Kata400 m59.022023-06-24Négy Főváros ViadalIfjúsági U18EgyéniZágráb
HORVÁTH CSABAMagasugrás2122023-07-07128. Atlétikai Magyar Bajnokság FelnőttBudapest
SZEKÉR GRÉTA, MARCOS-FIGUEREDO ANAIS, SZENTKUTI ANNA, KOSSUTH MÁRIA4x400 m3:58.972023-07-07128. Atlétikai Magyar Bajnokság FelnőttBudapest
POLYÁK ZOLTÁN110 m gát14.482023-07-08128. Atlétikai Magyar Bajnokság FelnőttEgyéniBudapest
KOVÁCS NOEL Gerelyhajítás72.182023-07-08128. Atlétikai Magyar Bajnokság FelnőttBudapest
KOVÁCS LUCARúdugrás3602023-07-16U20 Atlétika Magyar Bajnokság 2023Junior U20EgyéniSzolnok
Keller Kincső300 mTerületi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóSerdülő U16Budapest
Amler GrétaÖtösugrás16.452023-09-02Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóSerdülő U16Budapest
Kolláth KornélGerelyhajítás49.232023-09-02Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóSerdülő U16Budapest
Pecsuk Johanna3000 m akadály3:48.112023-09-02Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóÚjonc U14Budapest
Garcia-Megyesi Javier600 m1:40.172023-09-02Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóÚjonc U14Budapest
Almási DominikSúlylökés9.752023-09-02Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóÚjonc U14EgyéniBudapest
Molnár Csaba400 m gát52.832023-09-0310. Szuper Liga DöntőFelnőttKecskemét
Szabó Karina60 m gát10.232023-09-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóÚjonc U14EgyéniBudapest
Szabó Karina300 m gát33.27 (200 m gát)2023-09-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóÚjonc U14Budapest
Horváth-Nagy Dávid300 m gát32.022023-09-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóÚjonc U14EgyéniBudapest
Futár Alex2000 m7:10.852023-09-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóÚjonc U14EgyéniBudapest
Weidinger MártonKislabdahajítás44.23 (vortex)2023-09-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóÚjonc U14EgyéniBudapest
Keller Kincső800 m2:29.592023-09-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóSerdülő U16Budapest
Futár Alíz3000 m12:05.692023-09-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóSerdülő U16Budapest
Macsus Máté800 m2:05.002023-09-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóSerdülő U16Budapest
Szotyori-Nagy ÁdámKislabdahajítás41.67 (vortex)2023-09-03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. fordulóSerdülő U16Egyénibu
KOLLÁTH KORNÉL Gerelyhajítás49.032023-09-17U16 Magyar BajnokságSerdülő U16Pécs
Macsus Máté1500 m akadály4:37.602023-09-23Öt Nemzet Válogatott Viadal Serdülő U16Nagyszombat
Keserű MiarbellaKalapácsvetés54.312023-09-23Öt Nemzet Válogatott Viadal Serdülő U16Nagyszombat
Almási DominikSúlylökés10.252023-09-2350 éves a szentesi dobóversenyÚjonc U14Szentes
Pető GergőSúlylökés11.512023-09-2350 éves a szentesi dobóversenySerdülő U16EgyéniSzentes
KISS-TÖRÖK BAJÁNNégypróba2074 pont2023-09-30U14 Összetett Magyar BajnokságÚjonc U14EgyéniKecskemét
KOVÁCS KRISTÓF, BARTA ZOLTÁN, SZALAY BOTONDSúlylökés14.56, 12.42, 12.062023-10-07U20 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar CsapatbajnokságJunior U20Budapest
MOLNÁR ÁDÁM, ZOMBORI ÁKOS, KASZA BÁLINT Magasugrás185, 180, 1552023-10-08U18 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar CsapatbajnokságIfjúsági U18Budapest
Bátovszky JankaTávolugrás3972023-10-15Kölyök Atlétika Regionális PályaversenyGyermek U12Budapest
Fazekas Adél60 m10.172023-10-21Budapest Gyermekbajnokság 2023Gyermek U10Budapest
Nagy Csaba60 m9.742023-10-21Budapest Gyermekbajnokság 2023Gyermek U10Budapest
Ráthy Christopher Kislabdahajítás36.262023-10-21Budapest Gyermekbajnokság 2023Gyermek U10Budapest
Bátovszky JankaTávolugrás3852023-10-21Budapest Gyermekbajnokság 2023Gyermek U12Budapest
Galang-Pető Mihály60 m gát12.562023-10-21Budapest Gyermekbajnokság 2023Gyermek U12Budapest
Lakatos MátéTávolugrás3962023-10-21Budapest Gyermekbajnokság 2023Gyermek U12Budapest
Friedrich-Holló BotondMagasugrás1102023-10-21Budapest Gyermekbajnokság 2023Gyermek U12Budapest
Zoboky Dominik, Kertesi Bálint, Laczay Levente, Lakatos Máté4x200 m2:12.302023-10-21Budapest Gyermekbajnokság 2023Gyermek U12Budapest

 

2024

 

82 72 73

 

 

2023

130 127 109

 

 

2022

126 117 105

 

 

2021

100 91 89