2023 - aranyérmek

Sportoló neveEredményVerseny megnevezésDátumCsúcsHelyszínVersenyszámKorosztály
Kovács László17.73Budpest Régió Fedett Pályás Bajnokság2023-01-29EgyéniBudapestSúlylökésFelnőtt
Kéri Tamás482Budpest Régió Fedett Pályás Bajnokság2023-01-29BudapestRúdugrásFelnőtt
BÓDIS MARCELL15.17Fedettpálys U16 Magyar Bajnokság2023-02-04EgyéniBudapestSúlylökésSerdülő U16
MACSUS MÁTÉ4:26.03Fedettpálys U16 Magyar Bajnokság2023-02-04EgyéniBudapest1500 mSerdülő U16
KOVÁCS ÁDÁM51.31Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2023-02-25EgyéniBudapest400 mIfjúsági U18
AUER PÉTER7.81Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2023-02-26Budapest60 m gátIfjúsági U18
AUER PÉTER, FEKETE MARCELL, KOVÁCS ÁDÁM, MOLNÁR ÁDÁM1:33.20Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2023-02-26Budapest4x200 mIfjúsági U18
KESERŰ MIRABELLA32.57U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 20232023-03-04EgyéniVeszprémDiszkoszvetésSerdülő U16
GAJDOS TAMÁS1:07.83MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁG2023-03-04Budapest400 mFelnőtt
GAJDOS TAMÁS2:33.97MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁG2023-03-04Budapest800 mFelnőtt
MONOSTORI ÁKOS540MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁG2023-03-04BudapestTávolugrásFelnőtt
SÁNDOR GYULA9.45MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁG2023-03-04BudapestHármasugrásFelnőtt
VÉKONY JUDIT29.31MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁG2023-03-04OrszágosBudapest200 mFelnőtt
HORVÁTH DÓRA1:01.24MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁG2023-03-04Budapest400 mFelnőtt
VÉKONY JUDIT2:38.81MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁG2023-03-04Budapest800 mFelnőtt
BERECZ BALÁZS, KISS-TÖRÖK BAJÁN, PAPP GERGŐ6174Fedettpályás U14 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság 20232023-03-11BudapestNégypróbaÚjonc U14
Marton Zsófi2754Fedettpályás U14 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság 20232023-03-12EgyéniBudapestNégypróbaÚjonc U14
Lakatos Dávid1. helyMezei futóverseny2023-03-18Gödöllő1000 mGyermek U8
Kovács Kristóf15.33II. Szikora Gyula súlylökő emlékverseny2023-04-16EgyéniVácSúlylökésJunior U20
Berecz Balázs521MATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22EgyéniGödöllőTávolugrásÚjonc U14
Veress Réka638MATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22EgyéniGödöllőHármasugrásGyermek U12
Laczay Levente423MATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22EgyéniGödöllőTávolugrásGyermek U12
Laczay Levente1:55.87MATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22EgyéniGödöllő600 mGyermek U12
Rontó Szofi1:49.85MATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22EgyéniGödöllő600 mÚjonc U14
Miskédi Marcell9:4126. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mGyermek U10
Miskédi Marcell, Lakatos Dávid, Venyegés Vilmos9. helyezési pont26. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mGyermek U10
Budafai Lilli, Demjén Hanna, Szomolai Léda15 helyezési pont26. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mGyermek U10
Szekér Dália9:3226. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mÚjonc U14
Szekér Dália, Rontó Szofi, Fadgyas Luca6 helyezési pont26. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mÚjonc U14
Prutkay János, Futár Alex, Kovács Zétény12 helyezési pont26. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mÚjonc U14
Szentkuti Anna8:3426. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 4000 mSerdülő U16
Szentkuti Anna, Futár Alíz, Kutrovits Lilla8 helyezési pont26. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 4000 mSerdülő U16
Simon Ottó, Mészáros Máté, Sztanev Bence15 helyezési pont26. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 4000 mSerdülő U16
dr. Páliné Kleiner Nóra15:4026. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 4000 mFelnőtt
Fazekas Adél, Gelbe-Haussen Leonard, Herédi Péter, Horváth Borka, Lakatos Dávid, Ráti Kristopher, Miskédi Marcell, Tömör Tamás49 pontKölyök Atlétika Regionális Csapatverseny2023-05-06BudapestSport XXI.Gyermek U10
KISS-TÖRÖK BAJÁN, MOLNÁR KRISTÓF, BERECZ BALÁZS, PAPP GERGŐ38.04Váltófutó Magyar Bajnokság 2023 - 4x75 m2023-05-07Budapest4x100 mÚjonc U14
KISS-TÖRÖK BAJÁN, MOLNÁR KRISTÓF, RAVASZ GERGŐ, BERECZ BALÁZS7:02.20Váltófutó Magyar Bajnokság 20232023-05-07Budapest4x600 mÚjonc U14
AMLER GRÉTA, PRUTKAY KATA, KELLER KINCSŐ, HARGITTAI ZSÓFIA2:50.44Váltófutó Magyar Bajnokság 20232023-05-07Budapest4x300 mSerdülő U16
Kovács László17.75'1. Heves Város Nemzetközi Dobógála2023-05-07HevesSúlylökésFelnőtt
Kovács Noel71.43'1. Heves Város Nemzetközi Dobógála2023-05-07HevesGerelyhajításFelnőtt
Szekér Dália1:53.37Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13Kecskemét600 mÚjonc U14
Marton Zsófi45.29Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemétKalapácsvetésÚjonc U14
Marton Zsófi13.11Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemétSúlylökésÚjonc U14
Almási Dominik29.83Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13KecskemétGerelyhajításÚjonc U14
Almási Dominik9.65Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13KecskemétSúlylökésÚjonc U14
Hargittai Zsófia 41.03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemét300 mSerdülő U16
Keserű Mirabella55.42Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemétKalapácsvetésSerdülő U16
Macsus Máté 4:39.89Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemét1500 mSerdülő U16
Bódis Marcell14.77Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemétSúlylökésSerdülő U16
Kolláth Kornél 50.32Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13KecskemétGerelyhajításSerdülő U16
Solymári Máté1:54.26Vasas SC tavaszi verseny2023-05-13Budapest800 mFelnőtt
Marton Zsófi30.64Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-14KecskemétDiszkoszvetésÚjonc U14
Kiss-Török Baján43.22Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-14EgyéniKecskemét300 mÚjonc U14
Hargittai Zsófia 46.42Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-14EgyéniKecskemét300 m gátSerdülő U16
Nagy Csaba9.17Szolnoki Gyermek Verseny2023-05-13Szolnok60 mGyermek U10
Nagy Csaba373Szolnoki Gyermek Verseny2023-05-13SzolnokTávolugrásGyermek U10
Tóth Zara9.96Szolnoki Gyermek Verseny2023-05-13Szolnok60 mGyermek U10
Mikó Luca312Szolnoki Gyermek Verseny2023-05-13SzolnokTávolugrásGyermek U10
Nagy Csaba9.8749. Paulínyi Emlékverseny2023-05-20Budapest60 mGyermek U10
Friedrich-Holló Botond41.7649. Paulínyi Emlékverseny - Vortex2023-05-20BudapestGerelyhajításGyermek U12
Auer Péter14.1149. Paulínyi Emlékverseny2023-05-20EgyéniBudapest110 m gátIfjúsági U18
Kovács Ádám56.4049. Paulínyi Emlékverseny2023-05-20Budapest400 m gátIfjúsági U18
Lakatos Máté9.31Kölyök Atlétika Regionális Pályaverseny - 50 m gát2023-05-21Budapest60 m gátGyermek U12
Pap Márk10.38Budapest OPEN2023-05-27Budapest100 mFelnőtt
Horváth Csaba218Budapest OPEN2023-05-28BudapestMagasugrásFelnőtt
Marton Zsófi54.21Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03EgyéniSzekszárdKalapácsvetésÚjonc U14
Marton Zsófi13.65Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03EgyéniSzekszárdSúlylökésÚjonc U14
Garcia-Megyesi Javier1:41.09Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03EgyéniSzekszárd600 mÚjonc U14
Keller Kincső42.69Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03Szekszárd300 mSerdülő U16
Keserű Mirabella46.61Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03SzekszárdKalapácsvetésSerdülő U16
Keserű Mirabella12.80Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03EgyéniSzekszárdSúlylökésSerdülő U16
Macsus Máté 4:40.10Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03Szekszárd1500 m akadálySerdülő U16
Marton Zsófi33.31Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-04EgyéniSzekszárdDiszkoszvetésÚjonc U14
Papp Gergő13.25Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-04EgyéniSzekszárdÖtösugrásÚjonc U14
Hargittai Zsófia 45.07Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-04EgyéniSzekszárd300 m gátSerdülő U16
Keserű Mirabella33.43Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-04EgyéniSzekszárdDiszkoszvetésSerdülő U16
Demjén Hanna, Gelbe-Haussen Leonard, Lakatos Dávid, Miskédi Marcell, Nagy Csaba, Nagy Fülöp, Rathy Cristopher, Vánky Vendel1. helyOrszágos Kölyökatlétika Fesztivál 2023-06-08BudapestSport XXI.Gyermek U11
Veress Réka6.62MATE - GEAC nyári utánpótlás verseny2023-06-22GödöllőHármasugrásGyermek U12
Papp Gergő44.36MATE - GEAC nyári utánpótlás verseny2023-06-22EgyéniGödöllő300 mÚjonc U14
Garcia-Megyesi Javier1:46.18MATE - GEAC nyári utánpótlás verseny2023-06-22Gödöllő600 mÚjonc U14
Kutrovits Diána3:30.50MATE - GEAC nyári utánpótlás verseny2023-06-22EgyéniGödöllő1000 mÚjonc U14
AUER PÉTER13.73U18 Atlétika Magyar Bajnoksg 20232023-06-24Győr110 m gátIfjúsági U18
POLYÁK ZOLTÁN14.54U23 Atlétika Magyar Bajnoksg 20232023-06-24Győr110 m gátUtánpótlás U23
Molnár Csaba 3:13.32U20-as válogatott viadal 2023-06-24Besztercebánya 4x400 mJunior U20
Bódis Marcell13.77Négy Főváros Viadal2023-06-24EgyéniZágrábSúlylökésIfjúsági U18
WAGNER-GYÜRKÉS VIKTÓRIA4:11.03128. Atlétikai Magyar Bajnokság 2023-07-07Budapest1500 mFelnőtt
WAGNER-GYÜRKÉS VIKTÓRIA15:35.83128. Atlétikai Magyar Bajnokság 2023-07-08Budapest5000 mFelnőtt
MARCOS-FIGUEREDO ANAIS57.02U20 Atlétika Magyar Bajnokság 20232023-07-15Szolnok400 mJunior U20
MOLNÁR CSABA50.84U20 Atlétika Magyar Bajnokság 20232023-07-16EgyéniSzolnok400 m gátJunior U20
MARCOS-FIGUEREDO ANAIS25.32U20 Atlétika Magyar Bajnokság 20232023-07-16EgyéniSzolnok200 mJunior U20
Pap Márk10.4210. Szuper Liga Döntő2023-09-02Kecskemét100 mFelnőtt
Amler Gréta13.07Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02EgyéniKecskemét100 mSerdülő U16
Hargittai Zsófia 42.08Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02Budapest300 mSerdülő U16
Macsus Máté 4:35.43Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02EgyéniBudapest1500 m akadálySerdülő U16
Bódis Marcell14.15Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02EgyéniBudapestSúlylökésSerdülő U16
Kutrovits Diána3:41.94Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02Budapest1000 m akadályÚjonc U14
Marton Zsófi58.44Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02BudapestKalapácsvetésÚjonc U14
Marton Zsófi13.93Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02EgyéniBudapestSúlylökésÚjonc U14
Futár Alex3:28.01Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02Budapest1000 m akadályÚjonc U14
Almási Dominik31.82Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02EgyéniBudapestGerelyhajításÚjonc U14
Kovács Noel71.0110. Szuper Liga Döntő2023-09-03KecskemétGerelyhajításFelnőtt
Fadgyas Luca32.02 (200 m gát)Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-03EgyéniBudapest300 m gátÚjonc U14
Marton Zsófi40.21Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-03BudapestDiszkoszvetésÚjonc U14
Kiss-Török Baján41.75Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-03EgyéniBudapest300 mÚjonc U14
Papp Gergő13.67Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-03EgyéniBudapestÖtösugrásÚjonc U14
Prutkay Kata45.72Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-03EgyéniBudapest300 m gátSerdülő U16
Keserű Miarabella 13.6931. Nemzetközi Gyermekverseny2023-09-10EgyéniMajano (ITA)SúlylökésSerdülő U16
Bódis Marcell15.1031. Nemzetközi Gyermekverseny2023-09-10Majano (ITA)SúlylökésSerdülő U16
MACSUS MÁTÉ4:39.70U16 Magyar Bajnokság2023-09-16Pécs1500 m akadálySerdülő U16
BÓDIS MARCELL15.53U16 Magyar Bajnokság2023-09-16EgyéniPécsSúlylökésSerdülő U16
KESERŰ MIRABELLA35.23U16 Magyar Bajnokság2023-09-17PécsDiszkoszvetésSerdülő U16
PRUTKAY KATA45.43U16 Magyar Bajnokság2023-09-17EgyéniPécs300 m gátSerdülő U16
VÉKONY JUDIT29.47Szenior Országos Bajnokság 2023-09-17Budapest200 mFelnőtt
VÉKONY JUDIT2:30.90Szenior Országos Bajnokság 2023-09-17Budapest800 mFelnőtt
GAJDOS TAMÁS2:42.42Szenior Országos Bajnokság 2023-09-17Budapest800 mFelnőtt
MONOSTORI ÁKOS576Szenior Országos Bajnokság 2023-09-17BudapestTávolugrásFelnőtt
SÁNDOR GYULA447Szenior Országos Bajnokság 2023-09-17BudapestTávolugrásFelnőtt
MONOSTORI ÁKOS10.74Szenior Országos Bajnokság 2023-09-17BudapestHármasugrásFelnőtt
SÁNDOR GYULA10.05Szenior Országos Bajnokság 2023-09-17BudapestHármasugrásFelnőtt
BERECZ BALÁZS, PAPP GERGŐ, KISS-TÖRÖK BAJÁN, MOLNÁR KRISTÓF, RAVASZ GERGELY7607 pontU14 Összetett Magyar Bajnokság2023-09-30EgyéniKecskemétNégypróbaÚjonc U14
MARTON ZSÓFI 2193U14 Összetett Magyar Bajnokság2023-10-01EgyéniKecskemétNégypróbaÚjonc U14
PRUTKAY KATA, HARGITTAI ZSÓFIA, AMLER GRÉTA, VERESS DÓRA, TAKÁCS GRÉTA44.82, 46.10, 46.39, 51.06, 53.54U16 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar Csapatbajnokság2023-10-08Budapest300 m gátSerdülő U16
KESERŰ MIRABELLA, MARTON ZSÓFI, BORY KINGA, BESENYEI ANTÓNIA, FEHÉR LUJZA13.52, 9.81, 9.70, 8.46, 7.61U16 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar Csapatbajnokság2023-10-08BudapestSúlylökésSerdülő U16
KOVÁCS ÁDÁM, SOLYMÁRI MÁTÉ, MOLNÁR ÁDÁM, FEKETE MARCELL55.95, 56.59, 57.64, 1:00.48U18 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar Csapatbajnokság2023-10-08Budapest400 m gátIfjúsági U18
Laczay Levente439Kölyök Atlétika Regionális Pályaverseny2023-10-15BudapestTávolugrásGyermek U12
Horváth Borka9.94Budapest Gyermekbajnokság 20232023-10-21Budapest60 mGyermek U10
Vánky Vendel51.12Budapest Gyermekbajnokság 20232023-10-21Budapest300 mGyermek U10
Lakatos Dávid2:04.36Budapest Gyermekbajnokság 20232023-10-21Budapest600 mGyermek U10
Lakatos Máté11.70Budapest Gyermekbajnokság 20232023-10-21Budapest60 m gátGyermek U12
Friedrich-Holló Botond44.70Budapest Gyermekbajnokság 20232023-10-21BudapestKislabdahajításGyermek U12

 

2024

 

65 57 62

 

 

2023

130 127 109

 

 

2022

126 117 105

 

 

2021

100 91 89