2023 − ezüstérmek

Sportoló neveEredményVerseny megnevezésDátumCsúcsHelyszínVersenyszámKorosztály
AMLER GRÉTA, KELLER KINCSŐ, PRUTKAY KATA, HARGITTAI ZSÓFIA1:49.40Fedettpálys U16 Magyar Bajnokság2023-02-05Budapest4x200 mSerdülő U16
MOLNÁR ÁDÁM3886 pontFedettpálys U18 Összetett Magyar Bajnokság2023-02-12EgyéniBudapestHatpróbaIfjúsági U18
Kolláth Kornél47.07MATE-GEAC téli gerelyhajító versenye2023-02-18GödöllőGerelyhajításSerdülő U16
KOVÁCS LÁSZLÓ17.8149. Fedettpályás Magyar Bajnokság2023-02-18EgyéniNyíregyházaSúlylökésFelnőtt
KÉRI TAMÁS48049. Fedettpályás Magyar Bajnokság2023-02-19NyíregyházaRúdugrásFelnőtt
SOLYMÁRI MÁTÉ4:02.04Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2023-02-25Budapest1500 mIfjúsági U18
TAKÁCS GERGŐ8.03Fedettpálys U20 Összetett Magyar Bajnokság2023-02-26Budapest60 m gátJunior U20
SOLYMÁRI MÁTÉ1:56.45Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2023-02-26EgyéniBudapest800 mIfjúsági U18
MOLNÁR ÁDÁM179Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2023-02-26BudapestMagasugrásIfjúsági U18
KESERŰ MIRABELLA45.40U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 20232023-03-04EgyéniVeszprémKalapácsvetésSerdülő U16
KOLLÁTH KORNÉL52.76U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság 20232023-03-05EgyéniVeszprémGerelyhajításSerdülő U16
MONOSTORI ÁKOS7.98MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁG2023-03-04Budapest60 mFelnőtt
SÁNDOR GYULA433MAGYARORSZÁG 2023. ÉVI SZENIOR FEDETT PÁLYÁS BAJNOKSÁG2023-03-04BudapestTávolugrásFelnőtt
KISS-TÖRÖK BAJÁN2143Fedettpályás U14 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság 20232023-03-11EgyéniBudapestNégypróbaÚjonc U14
BERECZ BALÁZS2044Fedettpályás U14 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság 20232023-03-11EgyéniBudapestNégypróbaÚjonc U14
MARTON ZSÓFI, KUTROVITS DIÁNA, RONTÓ SZOFI6493Fedettpályás U14 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság 20232023-03-12BudapestNégypróbaÚjonc U14
Lakatos Máté386I. Szabó István Emlékverseny2023-04-15BudapestTávolugrásGyermek U12
Höchst Jázmin459I. Szabó István Emlékverseny2023-04-15EgyéniBudapestTávolugrásÚjonc U14
Kiss-Török Baján501I. Szabó István Emlékverseny2023-04-15EgyéniBudapestTávolugrásÚjonc U14
Molnár Kristóf46.68 (vortex hajítás)I. Szabó István Emlékverseny2023-04-15EgyéniBudapestGerelyhajításÚjonc U14
Detrik Balázs16.13II. Szikora Gyula súlylökő verseny2023-04-16VácSúlylökésFelnőtt
Bódis Marcell14.29II. Szikora Gyula súlylökő emlékverseny2023-04-16EgyéniVácSúlylökésSerdülő U16
Keserű Mirabella10.40II. Szikora Gyula súlylökő emlékverseny2023-04-16VácSúlylökésSerdülő U16
Amler Gréta527MATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22EgyéniGödöllőTávolugrásSerdülő U16
Fogel Leona9.80MATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22EgyéniGödöllő60 mGyermek U12
Molnár Ádám180MATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22GödöllőMagasugrásFelnőtt
Berecz Balázs 1:44.86MATE-GEAC felkészülési verseny2023-04-22EgyéniGödöllő600 mÚjonc U14
Lakatos Dávid 9:5126. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mGyermek U10
Szabó Kincső Szille, Veress Réka, Bodai Zsófia24 helyezési pont26. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mGyermek U12
Nagy Botond, Makai Máté, Lakatos Máté21 helyezési pont26. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mGyermek U12
Rontó Szofi9:3726. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mÚjonc U14
Kutrovits Diána, Pecsuk Johanna, Fábián Veronika15 helyezési pont26. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 3000 mÚjonc U14
Futár Alíz9:3126. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 4000 mSerdülő U16
Simon Ottó15:3926. PÓLUS Futónap - Palota Kupa 20232023-04-29BudapestMezei 4000 mSerdülő U16
Lakatos Máté, Nagy Botond, Laczay Levente, Veress Réka, Szabó Kincső Szille, Fogel Leona, Krámli Benedek, Nyul Hanna71 pontKölyök Atlétika Regionális Csapatverseny2023-05-06BudapestSport XXI.Gyermek U12
AMLER GRÉTA, HARGITTAI ZSÓFIA, PRUTKAY KATA, KELLER KNCSŐ49.52Váltófutó Magyar Bajnokság 20232023-05-07Budapest4x100 mÚjonc U14
RONTÓ SZOFI, FÁBIÁN VERONIKA, FADGYAS LUCA, HÖCHST JÁZMIN39.40Váltófutó Magyar Bajnokság 2023 - 4x75 m2023-05-07Budapest4x100 mÚjonc U14
NONN VIKTÓRIA, FUTÁR ALÍZ, TAKÁCS GRÉTA, SZENTKUTI ANNA10:21.41Váltófutó Magyar Bajnokság 20232023-05-07Budapest4x800 mSerdülő U16
Kutrovits Diána 3:41.84Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemét1000 m akadályÚjonc U14
Papp Gergő1:45.99Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13Kecskemét600 mÚjonc U14
Futár Alex3:28.24Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemét1000 m akadályÚjonc U14
Berecz Balázs 516Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13KecskemétTávolugrásÚjonc U14
Prutkay Kata41.91Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemét300 mSerdülő U16
Szentkuti Anna4:55.17Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemét1500 mSerdülő U16
Keserű Mirabella12.56Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemétSúlylökésSerdülő U16
Simon Ottó5:01.49Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-13EgyéniKecskemét1500 mSerdülő U16
Molnár Kristóf42.29 (sípoloó rakéta hajítás) Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló 2023-05-14KecskemétKislabdahajításÚjonc U14
Amler Gréta12.52Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-14EgyéniKecskemét80 m gátSerdülő U16
Szentkuti Anna2:24.31Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-14EgyéniKecskemét800 mSerdülő U16
Amler Gréta5.00Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 1. forduló2023-05-14KecskemétTávolugrásSerdülő U16
Molnár Ádám15.84KESI Kupa2023-05-14EgyéniKecskemét110 m gátIfjúsági U18
Balázs Hanna10.31Szolnoki Gyermek Verseny2023-05-13Szolnok60 mGyermek U10
Mikó Luca10.40Szolnoki Gyermek Verseny2023-05-13Szolnok60 mGyermek U10
Tóth Zara306Szolnoki Gyermek Verseny2023-05-13SzolnokTávolugrásGyermek U10
Kovács Abigél8.2949. Paulínyi Emlékverseny - Vortex2023-05-20BudapestGerelyhajításGyermek U10
Lakatos Dávid 10.4149. Paulínyi Emlékverseny2023-05-20Budapest60 mGyermek U10
Nagy Csaba36549. Paulínyi Emlékverseny2023-05-20BudapestTávolugrásGyermek U10
Nagy Fülöp25.3049. Paulínyi Emlékverseny - Vortex2023-05-20BudapestGerelyhajításGyermek U10
Solymári Máté 6:01.0349. Paulínyi Emlékverseny2023-05-20Budapest2000 m akadályIfjúsági U18
Szabó Kincső Szille3:41.60Kölyök Atlétika Regionális Pályaverseny2023-05-21Budapest1000 mGyermek U12
Galang-Pető Mihály, Csorba Domonkos, Csintalan Attila, Kerti Benedek 32.45Kölyök Atlétika Regionális Pályaverseny2023-05-21Budapest4x50 mGyermek U12
Laczay Levente 443Kölyök Atlétika Regionális Pályaverseny2023-05-21BudapestTávolugrásGyermek U12
Vastag Nóra18:31.98Budapest OPEN2023-05-27EgyéniBudapest5000 mFelnőtt
Kéri Tamás5.00Budapest OPEN2023-05-27BudapestRúdugrásFelnőtt
Bory Kinga34.12Budapest OPEN2023-05-27EgyéniBudapestGerelyhajításSerdülő U16
Molnár Csaba51.55Budapest OPEN2023-05-28EgyéniBudapest400 m gátFelnőtt
Rapai Fanni53.27Budapest OPEN2023-05-28EgyéniBudapest400 mFelnőtt
Kutrovits Diána 3:41.43Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03Szekszárd1000 m akadályÚjonc U14
Hargittai Zsófia 12.59Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03Szekszárd100 mSerdülő U16
Amler Gréta16.56Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03SzekszárdÖtösugrásSerdülő U16
Simon Ottó5:10.48Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-03Szekszárd1500 m akadálySerdülő U16
Szentkuti Anna2:22.51Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-04EgyéniSzekszárd800 mSerdülő U16
Macsus Máté2:03.28Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 2. forduló2023-06-04EgyéniSzekszárd800 mSerdülő U16
Solymári Máté 1:52.9064. Nemzetközi Atlétikai Balaton Bajnokság2023-06-18EgyéniPápa800 mFelnőtt
SZALAY BOTOND6059 pontU20 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság 20232023-06-18EgyéniSzolnokTízpróbaJunior U20
Kertesi Bálint3:30.04MATE - GEAC nyári utánpótlás verseny2023-06-22Gödöllő1000 mGyermek U12
Rontó Szofi1:51.14MATE - GEAC nyári utánpótlás verseny2023-06-22Gödöllő600 mÚjonc U14
VASTAG NÓRA4:55.32U18 Atlétika Magyar Bajnoksg 20232023-06-24Győr1500 mIfjúsági U18
PETRÓ ÁDÁM6:14.37U18 Atlétika Magyar Bajnoksg 20232023-06-24EgyéniGyőr2000 m akadályIfjúsági U18
KOVÁCS ÁDÁM55.12U18 Atlétika Magyar Bajnoksg 20232023-06-25EgyéniGyőr400 m gátIfjúsági U18
Molnár Csaba51.10U20-as válogatott viadal2023-06-24EgyéniBesztercebánya 400 m gátJunior U20
Hargittai Zsófia 58.78Négy Főváros Viadal2023-06-24EgyéniZágráb400 mIfjúsági U18
Amler Gréta, Hargittai Zsófia, Prutkay Kata49.02Négy Főváros Viadal2023-06-24Zágráb4x100 mIfjúsági U18
Polyák Zoltán 14.8739. Honvéd Kupa2023-07-01Budapest110 m gátFelnőtt
RAPAI FANNI53.32128. Atlétikai Magyar Bajnokság 2023-07-07EgyéniBudapest400 mFelnőtt
MOLNÁR CSABA51.13128. Atlétikai Magyar Bajnokság 2023-07-08Budapest400 m gátFelnőtt
KOVÁCS LÁSZLÓ17.89128. Atlétikai Magyar Bajnokság 2023-07-08BudapestSúlylökésFelnőtt
KÉRI TAMÁS510128. Atlétikai Magyar Bajnokság 2023-07-08BudapestRúdugrásFelnőtt
KOVÁCS KRISTÓF14.47U20 Atlétika Magyar Bajnokság 20232023-07-15SzolnokSúlylökésJunior U20
TAKÁCS GERGŐ 51.39U20 Atlétika Magyar Bajnokság 20232023-07-16EgyéniSzolnok400 m gátJunior U20
Rapai Fanni53.0910. Szuper Liga Döntő2023-09-02Kecskemét400 mFelnőtt
Kovács László17.1610. Szuper Liga Döntő2023-09-02KecskemétSúlylökésFelnőtt
Prutkay Kata42.48Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02Budapest300 mSerdülő U16
Szekér Dália3:44.79Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02Budapest1000 m akadályÚjonc U14
Werderitsch Máté3:31.03Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02EgyéniBudapest1000 m akadályÚjonc U14
Berecz Balázs 1:39.68Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-02Budapest600 mÚjonc U14
Kéri Tamás5.0010. Szuper Liga Döntő2023-09-02KecskemétRúdugrásFelnőtt
Takács Gergő51.8710. Szuper Liga Döntő2023-09-03Kecskemét400 m gátFelnőtt
Fadgyas Lucs10.20Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-03EgyéniBudapest60 m gátÚjonc U14
Amler Gréta12.46Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-03EgyéniBudapest80 m gátSerdülő U16
Hargittai Zsófia 45.75Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-03EgyéniBudapest300 m gátSerdülő U16
Szentkuti Anna2:22.23Területi Liga Verseny 2023, Centrum terület, 3. forduló2023-09-03EgyéniBudapest800 mSerdülő U16
KESERŰ MIRABELLA13.40U16 Magyar Bajnokság2023-09-16PécsSúlylökésSerdülő U16
KESERŰ MIRABELLA55.28U16 Magyar Bajnokság2023-09-16EgyéniPécsKalapácsvetésSerdülő U16
HARGITTAI ZSÓFIA45.49U16 Magyar Bajnokság2023-09-17Pécs300 m gátSerdülő U16
MONOSTORI ÁKOS13.02Szenior Országos Bajnokság 2023-09-17Budapest100 mFelnőtt
TÓTI BALÁZS LÁSZLÓ29.22Szenior Országos Bajnokság 2023-09-17BudapestDiszkoszvetésFelnőtt
Keserű Mirabella13.21Öt Nemzet Válogatott Viadal 2023-09-23NagyszombatSúlylökésSerdülő U16
Kovács Kristóf 14.5850 éves a szentesi dobóverseny2023-09-23SzentesSúlylökésJunior U20
Bory Kinga37.96XIX. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny2023-09-24EgyéniVácGerelyhajításSerdülő U16
Kolláth Kornél49.02XIX. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny2023-09-24VácGerelyhajításSerdülő U16
Tóth Lilla37.21XIX. Németh Miklós Gerelyhajító Verseny2023-09-24VácGerelyhajításFelnőtt
BERECZ BALÁZS2132 pontU14 Összetett Magyar Bajnokság2023-09-30EgyéniKecskemétNégypróbaÚjonc U14
PAPP GERGŐ 2158 pontU14 Összetett Magyar Bajnokság2023-09-30EgyéniKecskemétNégypróbaÚjonc U14
MOLNÁR ÁDÁM 5158 pontU18 Összetett Magyar Bajnokság2023-10-01EgyéniKecskemétNyolcpróbaIfjúsági U18
MOLNÁR ÁDÁM, KLENOVSZKI BENEDEK, ZOMBORI ÁKOS, KASZA BÁLINT6.12, 6.05, 5.28, 4.71U20 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar Csapatbajnokság2023-10-07BudapestTávolugrásJunior U20
SZEKÉR GRÉTA, KOSSUTH MÁRIA, SZATMÁRI ZSÓFI1:09.82, 1:10.55, 1:11.34U18 Ügyességi és Gátfutó Atlétikai Magyar Csapatbajnokság2023-10-08Budapest400 m gátIfjúsági U18
Lakatos Máté401Kölyök Atlétika Regionális Pályaverseny2023-10-15BudapestTávolugrásGyermek U12
Friedrich-Holló Botond122Kölyök Atlétika Regionális Pályaverseny2023-10-15BudapestMagasugrásGyermek U12
Friedrich-Holló Botond40Kölyök Atlétika Regionális Pályaverseny - vortex2023-10-15BudapestKislabdahajításGyermek U12
Vánky Vendel9.59Budapest Gyermekbajnokság 20232023-10-21Budapest60 mGyermek U10
Nagy Csaba361Budapest Gyermekbajnokság 20232023-10-21BudapestTávolugrásGyermek U10
Laczay Levente 11.81Budapest Gyermekbajnokság 20232023-10-21Budapest60 m gátGyermek U12
Laczay Levente 410Budapest Gyermekbajnokság 20232023-10-21BudapestTávolugrásGyermek U12
Ráthy Christoper, Fazekas Adél, Tömör Tamás, Demjén Hanna, Nagy Csaba, Lakatos Dávid, Csillag Olivér, Nagy Fülöp 2. helyKölyök Atlétika Regionális Csapatverseny2023-10-29BudapestSport XXI.Gyermek U10
Kozma Luca, Molnár Sára, Máté Annamária Laczay Levente, Lakatros Máté, Kertesi Bálint, Szabó Kincső Szille, Sipos Marcell2. helyKölyök Atlétika Regionális Csapatverseny2023-10-29BudapestSport XXI.Gyermek U12
Futár Alex10:46Mezei Futó Magyar Liga, 2. forduló2023-11-11NemesvámosMezei 3000 mÚjonc U14

 

2024

 

4 5 4

 

 

2023

130 127 109

 

 

2022

126 117 105

 

 

2021

100 91 89