2024 - bronzérmek

Sportoló neveEredményVerseny megnevezésDátumCsúcsHelyszínVersenyszámKorosztály
Kozma Luca, Tóth Zara, Nagy Csaba, Sipos Marcell, Kiss Marcell, Viktor Zoé, Balázs Hanna, Máté László22 pontölyökből Atléta Program, nyílt háziverseny2024-01-27HevesSport XXI.Gyermek U12
Szemán Larina, Teknős Adél, Sal Dorottya, Hajgató Eszter, Mohácsi Léna, Szilágyi Noel, Halmos Tünde, Rétfalvi Máté22 pontölyökből Atléta Program, nyílt háziverseny2024-01-27HevesSport XXI.Gyermek U10
Kovács Ádám50.28Budapest Régió Fedettpályás Bajnokság2024-01-28EgyéniBudapest400 mFelnőtt
MOLNÁR CSABA, TAKÁCS GERGŐ, KOVÁCS ÁDÁM, PETRÓ ÁDÁM3:20.8650. Fedettpályás Magyar Bajnokság2024-02-18Nyíregyháza4x400 mFelnőtt
MARCOS-FIGUEREDO ANAIS7.96Fedettpályás U20 Magyar Bajnokság2024-02-24EgyéniNyíregyháza60 mJunior U20
BECSÁK DORINA3.00Fedettpályás U20 Magyar Bajnokság2024-02-24NyíregyházaRúdugrásJunior U20
AMLER GRÉTA8.99Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2024-02-25EgyéniNyíregyháza60 m gátIfjúsági U18
KELLER KINCSŐ2:21.86Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2024-02-25Nyíregyháza800 mIfjúsági U18
PETRÓ ÁDÁM1:58.70Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2024-02-25Nyíregyháza800 mIfjúsági U18
HARGITTAI ZSÓFIA25.59 Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2024-02-25EgyéniNyíregyháza200 mIfjúsági U18
SZEKERES DÁVID9:10.45Fedettpályás U18 Magyar Bajnokság2024-02-25Nyíregyháza3000 mIfjúsági U18
AUER PÉTER, FEKETE MARCELL, KOVÁCS ÁDÁM, MOLNÁR CSONGOR1:32.48Fedettpályás U20 Magyar Bajnokság2024-02-25Nyíregyháza4x200 mJunior U20
MONOSOTORI ÁKOS 7.95Szenior Fedettpályás Országos Bajnokság2024-03-02Budapest60 mFelnőtt
KISS-TÖRÖK BAJÁN, PAPP GERGŐ, BERECZ BALÁZS, RAVASZ GERGELY7288U16-os Összetett Országos Bajnokság2024-03-10BudapestÖtpróbaSerdülő U16
FADGYAS LUCA, KUTROVITS DIÁNA, RAUSCHENBERGER NÓRA6300U14-es Összetett Országos Bajnokság2024-03-10BudapestNégypróbaÚjonc U14
Balázs Hanna1 pontU10-U12 Hevesi kölyökatlétika-verseny2024-03-14HevesHárompróbaGyermek U12
Sipos Marcell1 pontU10-U12 Hevesi kölyökatlétika-verseny2024-03-14HevesHárompróbaGyermek U12
BORY KINGA37.29Téli Dobó Országos Bajnokság 2024-03-16BudapestGerelyhajításIfjúsági U18
Kovács László16.88III. Szikora Gyula Súlylökő Verseny2024-04-13VácSúlylökésFelnőtt
Bódis Marcell13.70III. Szikora Gyula Súlylökő Verseny2024-04-13EgyéniVácSúlylökésIfjúsági U18
Bulátkó Flóra, Kis Borbála, Reviczky Zorka3. helyBudapest Mezei Futóbajnokság - 2250 m 2024-04-14BudapestMezei 3000 mGyermek U10
Kutrovits Diána9:33Budapest Mezei Futóbajnokság - 2250 m 2024-04-14BudapestMezei 3000 mÚjonc U14
Rontó Szofi, Fadgyas Luca, Veress Réka, Borbély Blanka3. helyBudapest Mezei Futóbajnokság - 2250 m 2024-04-14BudapestMezei 3000 mÚjonc U14
Kertész Dalma9:29Budapest Mezei Futóbajnokság - 2250 m 2024-04-14BudapestMezei 3000 mSerdülő U16
Domokos Fanni, Koronczay Lilliána, Baranyai Lilla3. helyBudapest Mezei Futóbajnokság - 2250 m 2024-04-14BudapestMezei 3000 mSerdülő U16
Fekete Kornél17:08Budapest Mezei Futóbajnokság - 4550 m 2024-04-14BudapestMezei 4000 mSerdülő U16
Szekeres Dávid15:13Budapest Mezei Futóbajnokság - 4550 m 2024-04-14BudapestMezei 4000 mIfjúsági U18
dr. Páliné Kleiner Nóra20:13Budapest Szenior Mezei Futóbajnokság - 4550 m 2024-04-14BudapestMezei 4000 mFelnőtt
Horváth Borka26.06 - 150 m gátKölyökből Atléta Program Regionális Egyéni Pályabajnokság, Centrum-régió2024-04-20Budapest100 m gátGyermek U12
Lakatos Máté25.55 - 150 m gátKölyökből Atléta Program Regionális Egyéni Pályabajnokság, Centrum-régió2024-04-20Budapest100 m gátGyermek U12
Lakatos Máté388Kölyökből Atléta Program Regionális Egyéni Pályabajnokság, Centrum-régió2024-04-20BudapestTávolugrásGyermek U12
Molnár Sára113Kölyökből Atléta Program Regionális Egyéni Pályabajnokság, Centrum-régió2024-04-20BudapestMagasugrásGyermek U12
Nagy Borisz113Kölyökből Atléta Program Regionális Egyéni Pályabajnokság, Centrum-régió2024-04-20BudapestMagasugrásGyermek U12
Kovács Kristóf14.19II. Tiszavirág Kupa2024-04-20SzolnokSúlylökésJunior U20
Pető Gergő12.91II. Tiszavirág Kupa2024-04-20SzolnokSúlylökésSerdülő U16
Mikó Luca10.38II. Tiszavirág Kupa2024-04-20Szolnok60 mGyermek U10
Nagy Csaba9.15II. Tiszavirág Kupa2024-04-20Szolnok60 mGyermek U12
Nagy Csaba388II. Tiszavirág Kupa2024-04-20SzolnokTávolugrásGyermek U12
Kolláth Kornél9.45Eger Kupa 20242024-04-23EgerSúlylökésIfjúsági U18
Pető Gergő31.30Eger Kupa 20242024-04-23EgerGerelyhajításSerdülő U16
Mikó Evelin6.33Eger Kupa 20242024-04-23EgerSúlylökésSerdülő U16
Horváth Borka9.36MATE-GEAC toplista verseny2024-04-27Gödöllő60 mGyermek U12
Kozma Luca372MATE-GEAC toplista verseny2024-04-27EgyéniGödöllőTávolugrásGyermek U12
Makai Máté2:01.85MATE-GEAC toplista verseny2024-04-27EgyéniGödöllő600 mGyermek U12
Lakatos Máté408MATE-GEAC toplista verseny2024-04-27EgyéniGödöllőTávolugrásGyermek U12
Krámli Benedek581MATE-GEAC toplista verseny2024-04-27EgyéniGödöllőHármasugrásGyermek U12
Marton Zsófi53.55VEDAC Dobóakadémia Évadnyitó Versenye2024-04-27EgyéniVeszprémKalapácsvetésIfjúsági U18
Bory Kinga38.63XXIX. dr. Vanyek Béla Emlékverseny2024-04-28EgyéniVácGerelyhajításIfjúsági U18
Molnár Ádám42.40XXIX. dr. Vanyek Béla Emlékverseny2024-04-28EgyéniVácGerelyhajításIfjúsági U18
Höchst Jázmin415XXIX. dr. Vanyek Béla Emlékverseny2024-04-28VácTávolugrásSerdülő U16
Almási Dominik36.81U16 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 1. forduló2024-05-04BudapestGerelyhajításSerdülő U16
Papp Gergő568U16 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 1. forduló2024-05-04EgyéniBudapestTávolugrásSerdülő U16
Szabó Kincső Szille7:57.68U14 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 1. forduló2024-05-05Budapest2000 mÚjonc U14
Veress Dóra2:26.52U16 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 1. forduló2024-05-05EgyéniBudapest800 mSerdülő U16
Kertész Dalma13:04.70U16 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 1. forduló2024-05-05EgyéniBudapest3000 mÚjonc U14
Olteán Attila10.7450. Paulínyi Jenő Emlékverseny 2024-05-12EgyéniBudapestSúlylökésJunior U20
Illés Piros9.2450. Paulínyi Jenő Emlékverseny 2024-05-12Budapest60 mGyermek U12
Varga Szófia27.4650. Paulínyi Jenő Emlékverseny 2024-05-12BudapestKislabdahajításGyermek U12
AMLER GRÉTA, HARGITTAI ZSÓFIA, PRUTKAY KATA, KELLER KINCSŐ48.38Váltófutó Magyar Bajnokság2024-05-18Kaposvár4x100 mIfjúsági U18
PECSUK JOHANNA, FEKETE ÍRISZ, DOMOKOS FANNI, FUTÁR ALÍZ10:19.35Váltófutó Magyar Bajnokság2024-05-18Kaposvár4x800 mSerdülő U16
MOLNÁR ÁDÁM, TAKÁCS GERGŐ, BARNA BENDEGÚZ, HECHST BENCE3:28.54Váltófutó Magyar Bajnokság2024-05-18Kaposvár4x400 mJunior U20
Molnár Csaba50.86WA Continental Tour 2024 - Clallenger 2024-05-18Slovenska Bistrica (Szlovénia)110 m gátFelnőtt
Polyák Zoltán15.27Budapest Open Schulek Ágoston Emlékverseny2024-06-01Budapest110 m gátFelnőtt
Vastag Nóra10:26.83Budapest Open Schulek Ágoston Emlékverseny2024-06-01EgyéniBudapest3000 mFelnőtt
Barabás Lili, Halmos Anna, Fazekas Adél, Illés Piros, Krámli Benedek, Kertesi Bálint, Zoboky Dominik, Galang-Pető Mihály3. helyKölyökből Atléta Program Regionális Csapatbajnokság, Centrum-régió2024-06-01BudapestSport XXI.Gyermek U12
Hargittai Zsófia1:03.62Budapest Open Schulek Ágoston Emlékverseny2024-06-02EgyéniBudapest400 m gátFelnőtt
Sztanev Bence5:00.36U16 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 2. forduló2024-06-08EgyéniSzekszárd1500 m akadálySerdülő U16
Krepler Gergely3:26.26U14 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 2. forduló2024-06-08EgyéniSzekszárd1000 m akadályÚjonc U14
Rauschenberger Nóra40.60 - vortexU14 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 2. forduló2024-06-08EgyéniSzekszárdGerelyhajításÚjonc U14
Kiss-Török Baján14.36U16 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 2. forduló2024-06-09EgyéniSzekszárd100 m gátSerdülő U16
Szekér Dália7:28.04U14 Területi Liga Verseny, Centrum régió, 2. forduló2024-06-09EgyéniSzekszárd2000 mÚjonc U14
SZEKERES DÁVID4:04.80U18 Országos Bajnokság2024-06-15EgyéniSzékesfehérvár1500 mIfjúsági U18
BÉRES ZSÓFIA340U18 Országos Bajnokság2024-06-16EgyéniSzékesfehérvárRúdugrásIfjúsági U18

 

2024

 

82 72 73

 

 

2023

130 127 109

 

 

2022

126 117 105

 

 

2021

100 91 89