2022 − ezüstérmek

Sportoló neveEredményVerseny megnevezésDátumCsúcsHelyszínVersenyszámKorosztály
Detrik Balázs16.35Budapest Régió Nyílt Fedett Pályás Bajnokság2022-01-29BudapestSúlylökésFelnőtt
Tano Leonardo8.07Budapest Régió Nyílt Fedett Pályás Bajnokság2022-01-29Budapest60 m gátFelnőtt
Rapai Fanni55.22Budapest Régió Nyílt Fedett Pályás Bajnokság2022-01-29EgyéniBudapest400 mFelnőtt
AMLER GRÉTA, PRUTKAY KATA, HARGITTAI ZSÓFIA, KOSSUTH MÁRIA1:49.71Fedettpályás U16 Atlétikai Magyar Bajnokság2022-02-06Budapest4x200 mSerdülő U16
PAPP ZSÓFIA EDINA1.66Fedettpályás U18-as Magyar Bajnokság2022-02-12NyíregyházaMagasugrásIfjúsági U18
MOLNÁR CSABA LEVENTE49.62Fedettpályás U20-as Magyar Bajnokság2022-02-12EgyéniNyíregyháza400 mJunior U20
BARTA ZOLTÁN16.05Fedettpályás U18-as Magyar Bajnokság2022-02-13EgyéniNyíregyházaSúlylökésIfjúsági U18
Tóth Lilla35.97MATE-GEAC téli gerelyhajító verseny2022-02-20EgyéniGödöllőGerelyhajításJunior U20
KOVÁCS LÁSZLÓ 17.49Fedettpályás Magyar Bajnokság2022-02-26NyíregyházaSúlylökésFelnőtt
TÁBORSZKI BÁLINT46.03Téli Dobó Magyar Bajnokság 2022-03-05EgyéniSzombathelyGerelyhajításSerdülő U16
MARTON ZSÓFI1839 pontFedettpályás U14 Összetett Atlétikai Magyar Bajnokság2022-03-13EgyéniBudapestNégypróbaÚjonc U14
SZENTKUTI ANNA11:34114. Mezei Futó Magyar Bajnokság2022-03-19Gödöllő3000 mSerdülő U16
MONOSTORI ÁKOS 7.97Szenior Atlétikai Bajnokság2022-03-05Budapest60 mFelnőtt
Besenyei Adrienn10.36I. Szikora Gyula Emlékverseny2022-04-16EgyéniVácSúlylökésJunior U20
Barta Zoltán15.30I. Szikora Gyula Emlékverseny2022-04-16VácSúlylökésIfjúsági U18
Bódis Marcell13.08I. Szikora Gyula Emlékverseny2022-04-16EgyéniVácSúlylökésSerdülő U16
Baglyas Kíra Karina9.49I. Szikora Gyula Emlékverseny2022-04-16EgyéniVácSúlylökésSerdülő U16
Molnár Ádám1.70Szolnoki Sportcentrum Sportiskola Meghívásos Versenye2022-04-23EgyéniSzolnokMagasugrásSerdülő U16
Kovács Bottyán, Nagy Borisz, Lakatos Máté15 helyezési számBudapest Mezei Futóbajnokság , 3x2250 m2022-04-24BudapestMezei 6000 mGyermek U10
Szász Mór, Széver Artúr, Krepler Gergely26 helyezési számBudapest Mezei Futóbajnokság , 3x2250 m2022-04-24BudapestMezei 6000 mGyermek U12
Nonn Viktória, Veress Dóra, Futár Alíz17 helyezési pontBudapest Mezei Futóbajnokság , 3x2250 m2022-04-24BudapestMezei 6000 mÚjonc U14
Zánkai Zoltán, Berecz Balázs, Kovács Kolos26 helyezési számBudapest Mezei Futóbajnokság , 3x2250 m2022-04-24BudapestMezei 6000 mÚjonc U14
Solymári Máté, Barna Bendegúz, Finta Áron17 helyezési pontBudapest Mezei Futóbajnokság , 3x4500 m2022-04-24BudapestMezei 5000 mIfjúsági U18
Kertesi Bálint 10:06Budapest Mezei Futóbajnokság, 2250 m2022-04-24BudapestSport XXI.Gyermek U10
Kovács Zétény9:18Budapest Mezei Futóbajnokság, 2250 m2022-04-24BudapestSport XXI.Gyermek U12
Petró Ádám15:20Budapest Mezei Futóbajnokság, 4500 m2022-04-24BudapestMezei 5000 mSerdülő U16
Berecz Balázs4.44MATE-GEAC felkészülési verseny2022-04-30GödöllőTávolugrásÚjonc U14
Balogh Emma2:51.268. Ecsedi László Emlékverseny2022-04-30EgyéniAlbertirsa800 mSerdülő U16
Nagy Csaba3.568. Ecsedi László Emlékverseny2022-04-30AlbertirsaTávolugrásGyermek U10
KELLER KINCSŐ, PRUTKAY KATA, KOSSUTH MÁRIA, HARGITTAI ZSÓFIA2:53.46Váltófutó Magyar Bajnokság 20222022-05-07Kecskemét4x300 mSerdülő U16
BARANYAI KRISTÓF, TAKÁCS GERGŐ, CSÚR BALÁZS, MOLNÁR CSABA3:22.53Váltófutó Magyar Bajnokság 20222022-05-07Kecskemét4x400 mJunior U20
Marton Zsófi40.99VEDAC Dobóakadémia évadnyitó verseny2022-05-07EgyéniVeszprémKalapácsvetésÚjonc U14

 

2022

34 32 28

 

2021

100 91 89