Csapat és egyéni sikerek a Pólus futáson

Az elmúlt években a korosztályokhoz és nemekhez igazodó versenytávok mellett az időjárás is gyakran megnehezítette a Pólus Futónapon, Budapest Nyílt Mezei Futó Bajnokságán rajthoz álló atlétákat, de ez alkalommal ragyogó napsütés és kiváló idő várta a rajthoz állókat.

Egészen az U11 –es korosztálytól a felnőttekig minden korosztályban voltak indulóink, sőt. Majd’ mindegyik korosztályban állt csapatunk dobogón, összesen 11 alkalommal.

Az egyéni versenyben tízen is dobogóra állhattak. Dénes Mátyás győzött a junior férfiak között, megelőzve Nagy Dánielt. Az ifi fiúknál Kovács Balázs győzött Horváth Csongor előtt. A serdülő leányoknál Urbán Zita végzett az élen Gajdos Dominika előtt. Az újonc fiúknál Lukonics Máté lett az első Beniczky Tamást megelőzve, míg az u11-es korosztályban a fiúk versenyében Petró Ádám lett aranyérmes.

Egyesületünk továbbá elhódította a legeredményesebb szakosztálynak járó kupát is!