Érmek csapatban és egyéniben - MOB Sport XXI. Mezei futó verseny

A nehéz helyzet ellenére sok lelkes fiatal vállalta az év utolsó szabadtéri versenyét. A Közép-Magyarország régió mezeifutó verseny helyszíne a XVI. kerület határán elhelyezkedő hajdani első magyar polgári repülőtéreként működő Mátyásföldi Repülőtér volt. A szervezők legfontosabb szempontja a biztonságos körülmények biztosítása volt, mindezek betartásával egy jó hangulatú versenyt sikerült ismét megrendezni. Összesen 112 fiatal atléta mérte össze tudását két korosztályban.

Az U11-es korosztály 1200 m-es távjának csapatversenyén a fiúknál hármas Ikarus győzelem született, míg a lányoknál összesen két egység teljesítette a távot, itt szintén az rendező szakosztály csapatai kaphattak érmet.

Az U13-as fiú csapatversenyben az Ikarus A és B csapatai mellett az UTE egysége nyert bronzérmet.
A lányoknál az első két helyet lemásolták az Ikarus atlétái, ebben a versenyben a Postás csapata szerezte meg a harmadik helyet.
A csapatverseny mellett az egyéni I-III. helyezettek is éremdíjazásban részesültek, ezen felül mindenki csokival, matricával, és talán a legfontosabb, hogy edzetten és egészségesen térhetett haza.

Csapataink összeállítása (zárójelben az egyéni helyezés):
U11
Fiúk:
I. Ikarus BSE „A”: Berecz Balázs (1.), Kovács Kolos (2.), Gajdos Zétény (3.), Ravasz Gergely (4.).
II. Ikarus BSE „B”: Prutkay János (5.), Futár Alex (6.), Kiss-Török Baján (8.), Kovács Zétény.
III. Ikarus BSE „C”: Bárány Ármin, Weidinger Márton, Turcsányi Anton, Nagy Botond.
IV. Ikarus BSE „D”: Szabó Nimród, Garcia-Megyesi Jaiver, Gáspár Márk, Werderitsch Máté.
V. Ikarus BSE „E”: Szlovák Soma, Krepler Gergely, Kain Benedek, Engel Máté.
VIII. Ikarus BSE „F”: Bartal Milán, Horváth-Nagy Dávid, Csesznegi Fényes Sámuel, Mészáros-Berczi Benedek.

Lányok:
I. Ikarus BSE ”A”: Kutrovits Diána (1.), Szabó Karina (4.), Rontó Szofi (7.), Boros Hanna.
II. Ikarus BSE „B”: Stéger Gyöngyi, Gelányi-Balog Panna, Gerhard Kitti, Mikó Villő.

U11 edzők: Amler Zoltán, Balkó Henriette, Rapai Fanni, Budai Tamás

U13
Fiúk:
I. Ikarus BSE „A”: Hescht Bence (4.), Wolfner Áron (5.), Zánkai Zoltán (6.), Macsus Máté (7.).
II. Ikarus BSE „B”: Grnák Károly (8.), Kiss Barnabás, Bulejsza Máté, Fehér Botond.
IV. Ikarus BSE „C”: Horváth Máté, Mészáros Máté, Szécsi Móric, Kádár Levente.
V. Ikarus BSE „D”: Horváth Ábel, Karminás Zolta, Czalbert-Halasi Dominik, Princz Dániel.

Lányok
I. Ikarus BSE „A”: Prutkay Kata (1.), Szentkuti Anna (3.), Keller Kincső (5.), Hargittai Zsófia (6.)
II. Ikarus BSE „B”: Nonn Viktória (7.), Clair Virág, Takács Gréta, Amler Gréta.
IV. Ikarus BSE „C”: Kutrovits Lilla, Veress Dóra, Bálint Bettina, Bory Kinga.
V. Ikarus BSE „D”: Szilágyi Veronika, Bálint Adrienn, Simon Nóra, Rutnai Panni.

U13 edzők: Vékony Judit, Horváth Dóra, Amler Zoltán, Debreczeni Antal.

t_200_200_16777215_00_images_cikkek_2020_11_sportxximezeiu11fiu.jpgt_200_200_16777215_00_images_cikkek_2020_11_sportxximezeiu11lany.jpgt_200_200_16777215_00_images_cikkek_2020_11_sportxximezeiu13fiu.jpgt_200_200_16777215_00_images_cikkek_2020_11_sportxximezeiu13fiu2.jpgt_200_200_16777215_00_images_cikkek_2020_11_sportxximezeiu13lany.jpgt_200_200_16777215_00_images_cikkek_2020_11_sportxximezeiu13lany2.jpg