2021 − ezüstérmek

Sportoló neveKorosztályVersenyszámEredményCsúcsVerseny megnevezésHelyszínDátum
Szentkuti AnnaÚjonc U14Mezei 3000 m11:31EgyéniMezei Futó Magyar Liga, 2. fordulóSzekszárd2021-01-09
Kovács KristófIfjúsági U18Súlylökés15.16EgyéniFedettpályás Újévi GYAC KupaGyőr2021-01-24
Gálpál ZsomborJunior U20Súlylökés14.57EgyéniFedettpályás Újévi GYAC KupaGyőr2021-01-24
Tano LeonardoFelnőtt60 m gát8.13Budapest Nyílt Fedettpályás BajnokságBudapest2021-01-30
Kovács MarcellFelnőtt1500 m3:50.28Budapest Nyílt Fedettpályás BajnokságBudapest2021-01-30
SZENTGYÖRGYI ZITASerdülő U1660 m7.75EgyéniFedettpályás U16-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-07
BÁNHALMI GERGŐ, AUER PÉTER, DIÓSZEGI DÁVID, BERECZKI ZSOMBORSerdülő U164x200 m1:39.57Fedettpályás U16-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-07
SZŰCS IMOLA, SZEKÉR GRÉTA, AMLER VANDA, SZENTGYÖRGYI ZITASerdülő U164x200 m1:46.35Fedettpályás U16-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-07
TANO LEONARDOFelnőtt60 m gát8.00EgyéniFedettpályás Magyar BajnokságBudapest2021-02-21
MOLNÁR CSABA LEVENTEIfjúsági U18400 m50.42EgyéniFedettpályás U18-as Magyar BajnokságBudapest2021-02-27
Kolláth Kornél Újonc U14Gerelyhajítás38.98EgyéniGödöllői EAC gerelyhajító versenyGödöllő2021-02-27
Megyeri DávidJunior U20Gerelyhajítás54.48EgyéniGödöllői EAC gerelyhajító versenyGödöllő2021-02-27
POLYÁK ZOLTÁNJunior U2060 m gát7.99EgyéniFedettpályás U20-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-28
KŐSZEGVÁRY BALÁZSIfjúsági U18Rúdugrás4.32EgyéniFedettpályás U18-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-28
CSEFKÓ BIANKASerdülő U16Gerelyhajítás36.85U16 Téli Dobó Magyar Bajnokság Szombathely2021-03-06
RAB ATTILAFelnőttGerelyhajítás69.64Téli Dobó Magyar Bajnokság Szombathely2021-03-06
SOLYMÁRI MÁTÉSerdülő U16Mezei 4000 m13:12Egyéni113. Mezei Futó Magyar Bajnokság, 4500 mKecskemét2021-03-21
Bódis MarcellÚjonc U14Súlylökés11.71EgyéniSzentesi DobóversenySzentes2021-04-24
Kovács KristófIfjúsági U18Súlylökés15.35EgyéniSzentesi DobóversenySzentes2021-04-24
Csefkó Bianka Serdülő U16Gerelyhajítás39.68EgyéniGödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési versenyGödöllő2021-04-25
Rab Attila FelnőttGerelyhajítás63.33Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési versenyGödöllő2021-04-25
Hegyi Boróka Serdülő U16Rúdugrás3.10EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác2021-05-01
Bognár Levente András Serdülő U16Súlylökés12.57EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác2021-05-01
Petró ÁdámSerdülő U161500 m akadály4:57.22EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác2021-05-01
Hargittai Zsófia Újonc U1480 m11.05EgyéniU14 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác2021-05-01
Hechst BenceÚjonc U14600 m1:40.79EgyéniU14 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác2021-05-01
AMLER VANDA, DOBI LARINA, MARCOS-FIGUEREDO ANAIS, SZÉCSÉNYI ANNAJunior U204x100 m48.98Váltófutó Magyar Bajnokság 2021Kecskemét2021-05-08
SZEKERES DÁVID, KOVÁCS ÁDÁM, PETRÓ ÁDÁM, SOLYMÁRI MÁTÉSerdülő U164x800 m8:41.55Váltófutó Magyar Bajnokság 2021Kecskemét2021-05-08
SZEKÉR GRÉTA, NONN KRISZTINA, SZILÁGYI RENÁTA, KOSSUTH MÁRIASerdülő U164x800 m10:12.60Váltófutó Magyar Bajnokság 2021Kecskemét2021-05-08
Polyák Zoltán Junior U20100 m11.08Egyéni47. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09
Polyák Zoltán Junior U20110 m gát14.87Egyéni47. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09
Berecz BalázsGyermek U12600 m1:55.52Egyéni47. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09