2021 − bronzérmek

Sportoló neveKorosztályVersenyszámEredményCsúcsVerseny megnevezésHelyszínDátum
Bódis MarcellÚjonc U14Súlylökés10.30EgyéniFedettpályás Újévi GYAC KupaGyőr2021-01-24
Barta ZoltánIfjúsági U18Súlylökés15.03EgyéniFedettpályás Újévi GYAC KupaGyőr2021-01-24
Besenyei AdriennIfjúsági U18Súlylökés11.21EgyéniFedettpályás Újévi GYAC KupaGyőr2021-01-24
Pálvölgyi LeventeFelnőtt3000 m8:51.36EgyéniBudapest Nyílt Fedettpályás BajnokságBudapest2021-01-31
AUER PÉTERSerdülő U1660 m7.44Fedettpályás U16-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-07
GÁLPÁL ZSOMBORJunior U20Hétpróba4162EgyéniFedettpályás U20-as Összetett Magyar BajnokságBudapest2021-02-14
DETRIK BALÁZSFelnőttSúlylökés16.79Fedettpályás Magyar BajnokságBudapest2021-02-20
MOLNÁR LÉDAFelnőtt3000 m9:33.69EgyéniFedettpályás Magyar BajnokságBudapest2021-02-21
BÁCSKAI BENCEFelnőtt3000 m8:35.11EgyéniFedettpályás Magyar BajnokságBudapest2021-02-21
BENCSIK ÁDÁM, KOVÁCS MARCELL, K. NAGY TAMÁS, MOLNÁR CSABAFelnőtt4x400 m3:20.16Fedettpályás Magyar BajnokságBudapest2021-02-21
MARCOS-FIGUEREDO ANAISIfjúsági U1860 m7.91Fedettpályás U18-as Magyar BajnokságBudapest2021-02-27
DOBI LARINA Junior U20400 m57.76EgyéniFedettpályás U20-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-27
DOBI LARINA, GAJDOS DOMINIKA, MELUZSIN MELINDA, SZÉCSÉNYI ANNAJunior U204x200 m1:47.74Fedettpályás U20-as Magyar BajnokságBudapest2021-02-28
Bárány Ármin, Gelányi-Balog Panna, Futár Alex, Hargittai Liza, Prutkay János, Rontó Szofi, Szekér Dália, Szlovák SamuGyermek U12Sport XXI.17 helyezési pontSport XXI, csapatversenyBudapest2021-03-20
MEGYERI DÁVIDJunior U20Gerelyhajítás54.62EgyéniU20-as Téli Dobó Magyar BajnokságSzombathely2021-03-20
SZÉCSI MÓRICÚjonc U14Négypróba1706EgyéniFedettpályás U14-es Összetett Magyar BajnokságBudapest2021-03-27
Besenyei AdriennIfjúsági U18Súlylökés11.82EgyéniSzentesi DobóversenySzentes2021-04-24
Kolláth KornélÚjonc U14Gerelyhajítás38.36Gödöllői EAC gerelyhajító- és felkészülési versenyGödöllő2021-04-25
Nonn Viktória Újonc U141000 m akadály3:46.63EgyéniU14 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác 2021-05-01
Grnák Károly Újonc U1480 m gát13.24U14 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác 2021-05-02
MACSUS MÁTÉ, SZÉCSI MÓRIC, ZÁNKAI ZOLTÁN, HESCHT BENCEÚjonc U144x600 m7:14.31Váltófutó Magyar Bajnokság 2021Kecskemét2021-05-08
BÁNHALMI GERGŐ, AUER PÉTER, DIÓSZEGI DÁVID, BODONYI DÁVIDSerdülő U164x300 m2:42.07Váltófutó Magyar Bajnokság 2021Kecskemét2021-05-08
Dobi Larina Junior U20100 m12.8247. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09
Kovács KristófIfjúsági U18Súlylökés15.1347. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09
Nagy BotondGyermek U10600 m2:12.87Egyéni47. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09
Kiss-Török BajánGyermek U12600 m1:57.77Egyéni47. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09
Rab AttilaFelnőttGerelyhajítás67.17Budapest BajnokságBudapest2021-05-22
Detrik Balázs FelnőttSúlylökés17.11Budapest Nyílt Felnőtt BajnokságBudapest2021-05-30
Barta ZoltánIfjúsági U18Súlylökés15.91Egyéni62. Nemzetközi Balaton BajnokságVeszprém2021-06-06
Gálpál Zsombor FelnőttHárompróba1959Egyéni62. Nemzetközi Balaton BajnokságVeszprém2021-06-06
POLYÁK ZOLTÁNJunior U20110 m gát14.31U20-as Atlétikai Magyar BajnokságMiskolc2021-06-12
SÓS BARNABÁSJunior U201500 m4:02.57U20-as Atlétikai Magyar BajnokságMiskolc2021-06-12
SOMODI BÁLINTUtánpótlás U23Gerelyhajítás52.03EgyéniU23-as Atlétikai Magyar BajnokságMiskolc2021-06-13
FORSTHOFFER RÉKAUtánpótlás U23Gerelyhajítás41.74U23-as Atlétikai Magyar BajnokságMiskolc2021-06-13
BÁCSKAI BENCEUtánpótlás U235000 m15:05.77U23-as Atlétikai Magyar BajnokságMiskolc2021-06-13
Nonn Viktória Újonc U141000 m akadály3:48.61U14 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-17
Macsus Máté Újonc U141000 m akadály3:19.37EgyéniU14 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-17
Szécsi Móric Újonc U14Ötösugrás12.02EgyéniU14 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-18
Bognár LeventeSerdülő U16Diszkoszvetés37.81EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-18
Kovács KolosGyermek U1260 m9.16EgyéniSport XXI., egyéni pályaversenyBudapest2021-06-23
Gajdos ZétényGyermek U12800 m2:54.4EgyéniSport XXI., egyéni pályaversenyBudapest2021-06-23
Kiss-Török BajánGyermek U12Ötösugrás11.00EgyéniSport XXI., egyéni pályaversenyBudapest2021-06-23
Huszár ÁdámGyermek U12Gerelyhajítás29.25EgyéniSport XXI., egyéni pályaverseny - Vortex hajításBudapest2021-06-23
DETRIK BALÁZSFelnőttSúlylökés16.91126. Atlétikai Magyar BajnokságDebrecen2021-06-26
RAB ATTILA FelnőttGerelyhajítás67.95126. Atlétikai Magyar BajnokságDebrecen2021-06-27