2021 − aranyérmek

Sportoló neveKorosztályVersenyszámEredményCsúcsVerseny megnevezésHelyszínDátum
Strényi Gábor Ifjúsági U18Súlylökés18.68EgyéniFedettpályás Újévi GYAC KupaGyőr2021-01-24
Szentgyörgyi ZitaSerdülő U1660 m7.84EgyéniARAK fedettpályás versenySzékesfehérvár 2021-01-24
Kovács LászlóFelnőttSúlylökés17.17EgyéniFedettpályás Újévi GYAC KupaGyőr2021-01-24
Molnár LédaFelnőtt3000 m9:39.21EgyéniBudapest Nyílt Fedettpályás BajnokságBudapest2021-01-31
Kovács LászlóFelnőttSúlylökés17.10Budapest Nyílt Fedettpályás BajnokságBudapest2021-01-31
AUER PÉTERSerdülő U1660 m gát8.07KorosztályosFedettpályás U16-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-06
SOLYMÁRI MÁTÉSerdülő U161500 m4:15.37Fedettpályás U16-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-06
SOLYMÁRI MÁTÉSerdülő U163000 m9:32.42EgyéniFedettpályás U16-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-07
WAGNER-GYÜRKÉS VIKTÓRIAFelnőtt1500 m4:14.88Fedettpályás Magyar BajnokságBudapest2021-02-20
KOVÁCS LÁSZLÓFelnőttSúlylökés17.68EgyéniFedettpályás Magyar BajnokságBudapest2021-02-20
WAGNER-GYÜRKÉS VIKTÓRIAFelnőtt3000 m9:07.90Fedettpályás Magyar BajnokságBudapest2021-02-21
DOBI LARINA, HORVÁTH DÓRA, SZÉCSÉNYI ANNA, RAPAI FANNIFelnőtt4x400 m3:47.68Fedettpályás Magyar BajnokságBudapest2021-02-21
PÁLVÖLGYI LEVENTEIfjúsági U181500 m4:09.30Fedettpályás U18-as Magyar BajnokságBudapest2021-02-27
Csefkó BiankaSerdülő U16Gerelyhajítás38.45Gödöllői EAC gerelyhajító versenyGödöllő2021-02-27
HORVÁTH BARNA BOTONDIfjúsági U18Rúdugrás4.42Fedettpályás U18-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-28
DOBI LARINA Junior U20200 m25.55EgyéniFedettpályás U20-os Magyar BajnokságBudapest2021-02-28
PÁLVÖLGYI LEVENTEIfjúsági U183000 m8:42.51EgyéniFedettpályás U18-as Magyar BajnokságBudapest2021-02-28
Berecz Balázs, Botos Zselyke, Harsányi Szonja, Kiss-Török Baján, Kovács Kolos, Kutrovits Diána, Szabó Karina, Szabó NimródGyermek U12Sport XXI.7 helyezési pontSport XXI, csapatversenyBudapest2021-03-20
SOLYMÁRI MÁTÉ, PETRÓ ÁDÁM, SZEKERES DÁVIDSerdülő U16Mezei 4000 m13:12, 13:56, 14:09113. Mezei Futó Magyar Bajnokság, 3x4500 mKecskemét2021-03-21
MOLNÁR LÉDAUtánpótlás U23Mezei 5000 m15:49Egyéni113. Mezei Futó Magyar Bajnokság Kecskemét2021-03-21
Auer Péter Serdülő U16300 m gát41.01EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác 2021-05-01
Solymári Máté Serdülő U161500 m akadály4:28.97EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác 2021-05-01
Solymári Máté Serdülő U163000 m9:22.69Fedettpályás U16-os Magyar BajnokságVác 2021-05-02
Auer Péter Serdülő U16100 m gát13.50U16 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác 2021-05-02
Szász ÁbelSerdülő U16Rúdugrás3.20EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác 2021-05-02
Tihanyi MártonSerdülő U16Magasugrás1.73EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác 2021-05-02
Hargittai Zsófia Újonc U14300 m45.64EgyéniU14 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác 2021-05-02
Szécsi MóricÚjonc U14Magasugrás1.45EgyéniU14 Atlétika Bajnokság ÉK-területVác 2021-05-02
HARGITTAI ZSÓFIA, SZEKÉR JÁCINTA, PRUTKAY KATA, SZENTKUTI ANNAÚjonc U144x600 m7:18.43Váltófutó Magyar Bajnokság 2021Kecskemét2021-05-08
SÓS BARNABÁS, PÁLVÖLGYI LEVENTE, K. NAGY TAMÁS, KOVÁCS MARCELLFelnőtt4x800 m7:51.92Váltófutó Magyar Bajnokság 2021Kecskemét2021-05-08
Molnár Csaba LeventeIfjúsági U18400 m gát54.22Egyéni47. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09
Berecz BalázsGyermek U1260 m8.98Egyéni47. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09
Kovács KolosGyermek U12600 m1:55.50Egyéni47. Paulínyi Jenő EmlékversenyBudapest2021-05-09
Strényi Gábor Ifjúsági U18Súlylökés18.32Egyéni62. Nemzetközi Balaton BajnokságVeszprém2021-06-06
Strényi Gábor Ifjúsági U18Diszkoszvetés55.58Egyéni62. Nemzetközi Balaton BajnokságVeszprém2021-06-06
Takács GergőIfjúsági U18400 m gát55.40Egyéni62. Nemzetközi Balaton BajnokságVeszprém2021-06-06
TANO LEONARDOUtánpótlás U23110 m gát14.11EgyéniU23-as Atlétikai Magyar BajnokságMiskolc2021-06-12
MOLNÁR LÉDAUtánpótlás U235000 m17:15.70U23-as Atlétikai Magyar BajnokságMiskolc2021-06-13
Berecz Balázs, Futár Alex, Kiss-Török Baján, Kovács Kolos, Kutrovits Diána, Rontó Szofi, Szabó Karina, Szekér DáliaGyermek U12Sport XXI.436 pontSport XXI., pályaversenyGödöllő2021-06-16
Kovács LászlóFelnőttSúlylökés17.37Savaria KupaSzombathely2021-06-16
Strényi Gábor Ifjúsági U18Diszkoszvetés51.03Savaria KupaSzombathely2021-06-16
Strényi Gábor Ifjúsági U18Súlylökés17.12Savaria KupaSzombathely2021-06-16
Bognár LeventeSerdülő U16Kalapácsvetés40.56U16 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-17
Auer Péter Serdülő U16300 m gát40.48EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-17
Szentkuti AnnaÚjonc U141000 m akadály3:29.05EgyéniU14 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-17
Solymári Máté Serdülő U161500 m akadály4:29.65U16 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-17
Auer Péter Serdülő U16100 m gát13.45EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-18
Hargittai Zsófia Újonc U14300 m43.96EgyéniU14 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-18
Solymári Máté Serdülő U163000 m9:12.94EgyéniU16 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-18
Tihanyi Márton Serdülő U16Magasugrás1.61U16 Atlétika Bajnokság ÉK-területGödöllő2021-06-18
GÁLPÁL ZSOMBORJunior U20Tízpróba6694EgyéniU20 Összetett Magyar BajnokságSzékesfehérvár 2021-06-20
Kiss-Török BajánGyermek U1260 m8.53EgyéniSport XXI., egyéni pályaversenyBudapest2021-06-23
Futár AlexGyermek U12800 m2:47.7EgyéniSport XXI., egyéni pályaversenyBudapest2021-06-23
Kovács Kolos, Huszár Ádám, Kiss-Török Baján, Berecz BalázsGyermek U124x50 m29.9Sport XXI., egyéni pályaversenyBudapest2021-06-23
Szabó NimródGyermek U12Ötösugrás11.35EgyéniSport XXI., egyéni pályaversenyBudapest2021-06-23
Weidinger MártonGyermek U12Gerelyhajítás35.14EgyéniSport XXI., egyéni pályaverseny - Vortex hajításBudapest2021-06-23
Kutrovits Diána, Hargittai Liza, Szállási Anna, Szabó KarinaGyermek U124x50 m31.8Sport XXI., egyéni pályaversenyBudapest2021-06-23